Yavrular Kaç Aylık Söyler Misiniz?

CalicoMinos

Ben 1 ay 47 günlük diyorum bazıları Kedilerde takvim farkli onlarda bir yıl 6 ay dediler 5 Mayıs'ta doğdu 11 günlük diyenler oldu ne alaka ama şimdi kaç aylık oluyorlar?

12 CEVAP

simbakedi

20 yasinda biri olarak hesap kitap yapabiliyorsan dogduklari gunden hesaplaman gerekir canim benim neyin sorusu bu? 11 gunluk olabilirler mi sence neyinden kafan karisti acaba

CalicoMinos

Ne olur ne olmaz yavrular sütten kesilsin sonra yaparız bu arada 6 değil 7 hafta 1.05 aylık 44 günlük

baranertaga

Kedileriniz 42 günlük 5 mayıs da doğdularsa yani 1.5 aylık diyebiliriz.

CalicoMinos

Bende öyle diyorum herkes 11 günlük diyor anlamdım

CalicoMinos

Bazı kişiler bana 11 günlük olduğunu söyledi

CalicoMinos

Neyinden kafam karıştı derken kedilerin takvimi farklı olduğunu söyledi 1 yıl 6 ay birşey dedi

orhdoner

Hangi gün doğduysa direk o günden hesaplayın bu şekilde aynı bizim doğum günümüz gibi yani ☺️

CalicoMinos

Ben 1 ay 42 diye düşündüm annem 47 dedi bazıları da 11 günlük dedi

CalicoMinos

1 ay 44 günlük o zaman yavrular 13 gündür de yaşıyorlar

Ozzey

:)) kafanizi karistirmasinlar. yavrular 6 haftalik 1.5 aylik 44 gunluk.

Bu arada anneyi kisirlastirmak isterseniz 2 hafta sonra yaptirabilirsiniz. Zamani gelmis. :))

Ozzey

:))

CalicoMinos

6 değil 7 haftalık 7 hafta 1.05 ay 44 günlük 13 gün yaşıyorlar