Köpekler Neden Ağlar

Bizim evin arka bahçesi var pek kullanılan bir yer değil genellikle hayvanların giridgi bir yer ama orda bir giriş var orada bir adam yaşıyordu böyle yalnız tek bir adam köpek bir süredir onla yaşıyordu herhalde pek emin değilim ama köpek bu aralar hep oraya bakıp ağlıyor gece gündüz ama indik baktık yok acaba yavrusunu mu çıkaramıyor dedik zaten kısırlasmis bir köpek yavrusunun da olduğunu sanmıyorum aç olsa evlere havlar gidip boşluktan havlamaz ekmek falanda atıyoruz ama bir türlü bulamadık köpek bakanlar az çok anlar diye soriyim dedim çünkü çok üzülüyorum

4 CEVAP

Betulay_

Kıyamamm. Bence bağırmışlar kızmışlar ona ondan bakıp üzülüyodur. Köpeği görmediğim için bilemem ama bana öyle geldi

zibityus

köpekler insanlar gibi ağlamaz. başka bir sorun vardır köpei ordan uzaklaştırmayı deneyin

zibityus

uzaklaştırmayı da onu kovarak korkutarak falan yapmayın tabi

puglife

Birileri tarafından korkutulmuş olabilir, rahatsızlık duyduğu bir şey olabilir. Açıkçası bunun türlü türlü çok sebebi çıkar ama hangisi doğru bilmek biraz zor.