Kedi Kumu Önerisi

iremefe

merhaba herkese 1 yıldır sanicat marsilya sabun kullanıyorum, memnundum açıkçası. ama son siparişimde artık topaklanmadığını gördüm. temzilenirken çok dağılmaya başladı. kum arayışındayım. mümkünse parfümsüz, tozutmayan ve iyi topaklanan kum önerilerinize açığım. hangi kumu neden tercih ettiğinizi bilmek isterim sağlıklı karar verme açısından

3 CEVAP

Ozzey

Evdekine vancat bebek pudrali ince taneli kullaniyorum.

Bir de binada komurlukte baktigim var koku yapiyor diye kizdiklarindan mecbur kum aldim ona da temizkedikumu magicsand aliyorum. Ikisi de guzel tavsiye ederim

duman_cat_world

Öncelikle merhaba. Eğer en önemli parametreniz tozutmaması ise, Catmania veya Feles'i öneririm. Neredeyse HİÇ toz çıkarmıyorlar. Kokuyu iyi absorbe etsin, iyi topaklansın diyorsanız, mutlaka MırMır veya Reflex deneyimleyin derim. Bahsettiğim markaların pafümsüz veya aktif karbonlu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yorumum yaralı olduysa ''Patile''meniz beni mutlu eder. 🐾 Kediyle kalın

simbakedi

uygun fiyatli olarak feles tozsuz kullaniyorum cok memnunum. hic tozutmuyor. topaklanma da iyi 7.5/10 denebilir. koku konusunda sorun yasamadim ama karbonat ekleyince 0a indi koku durumum