Kedim Kayıp

feridertm

Kızgınlık dönemindeki dişi kedim yok bulamıyorum 😭😭normalde dışarı asla çıkamaz ufacık sesten bile korkar .kaçmış mıdır yada bir yerler de sıkışıp kalmış olabilirmi ne yapmalıyım 😭😭😭yardım edin lütfen 😭😭😭

8 CEVAP

Phoenix3

Fotoğraflarını bastırıp ilan asın çevredeki yerlere. Siz de arayın mümkün olan fırsatta her yerde. Umarım bir an önce bulabilirsiniz.

Ozzey

Duzenli kapinin onune su mama koy. Mamayi sokak kedileri bitirir gerci ama kokusuna veya suya gelir insallah.

feridertm

Gece kaçmış sanırsam kızgınlık dönemindeydi birde ondan dolayı kaçtı büyük ihtimalle. Erkek kedilerin peşine de takılmış olabilir .sabah erken aradım bakındım etrafa yem de koydum kumundan döktüm apartman 1.kattayız bekliyorum inşallah döner

Kapınızın önüne kumundan serpin. Eğer evde bir şey olduğunu düşünüyorsanız her alana bakın küçücük bile olsa. Umarım bulursunuz

Ozzey

Gunaydin
Insallah en kisa zamanda cikar. Yeni kactiysa yakinlardadir. Benimki kactiginda istanbulda degildim. Biz apartmanda oturuyoruz. Kardeslerim bakiyordu. Benimki en alt katta komurluge girmis kactiginda. Hic kimsenin sesine de cikmamis butun gun. Telefonla aradilar da babamin sesine cikti gece. Gunduz diger seslerden duymuyorlar sanirim. Sen yine dolan seslen. Ama sabah erken saatlerde aksam gec saatlerde etraf sessizlesince hem seni daha rahat duyar hem de korkusu azalir cikar.

aysekara1

Tüm camlarınızı açık tutun kendisi de gelebiliyor. Benim arkadaşımın kedisi kendisi geldi 2 gün sonra.

Ozzey

Doner uzulmeyin kizginligi gecince gelir insallah.

erdemrabia632

Kapınızın önüne biraz kumundan koyun kokusuna gelebilir. Evinize yakın yerlere de koyabilirsiniz kumu