Annesi Olmayan Yavru Kedi

Arkadaşlar gece bir yavru karşı yoldan miyavlayarak bana koşmaya başladı az kalsın araba eziyordu onu aldım elime 1 saat annesini aradım ama bulamadım bırakmayı denedim vicdanım el vermedi sonra acaba takip eder mi diye yere bıraktım taa evime kadar takip etti! annemi aradım bizim kedinin mamasından getirsin ve su getirsin diye kardeşim getirdi iştahla yedi içti ama hala beni nereye gitsem takip ediyordu. Apartmanda dört yanı kapalı bir kutu buldum onun girebileceği şekilde küçük bir delik açtım sonra içine bir örtü koydum içine girdi uyudu. Sonra sabah kalktım balkondan baktım kutunun üstüne yatmış uyuyor mamaları ve suyu yoktu gittim yine kuru mama ve su verdim beni gördüğüne çok sevindi sabah öyle bir miyavlıyor ki! Ve yine iştahla yedi içti ve şimdi de size yazıyorum bunun üzerinde kene var bu hayvan ölür. ben bunu ne yapayım veteriner çağırsam umursamayacak ne yapmam gerek fikir verin

3 CEVAP

ebrardogan

Yaşadığınız yerdeki en yüksek puanlı veterinere gidin. Ve aşı yaptırın

simbakedi

evet en azindan keneyi cikarip ic dis parazit yaptirin. kapinizda bakma sansiniz varsa bakmaya devam edebilirsiniz rve alma sansiniz varsa cok daha iyi :D kedinin kontrollerini yaptirdiktsn sonra sahiplendirme ilani acip bekleyebilirsiniz belki birisi cikar.

Ozzey

Istanbulda 4440073 u ariyorsunuz temsilci orada kayit aciyor. Gun icinde musait olunca ilgili veterinerlikten gelip aliyorlar ama geri alamazsiniz. Hayvan gider. Tedavi sonrasi uygun gordukleri yere saliyorlar. Diger sehirlerde vardir belki belediyenizi arayip sorun