Kedim Mamasını Kırıyor

Kedim mamasını kırıyor mama kabının etrafı kırık mamalar dolu acaba neden yapıyor bunu

5 CEVAP

gozdeyilmaz

Yerken yapıyorlar bunu yaa bizimkiler de aynı kırıp bazen ağızlarından düşürüyorlar

Renklipati

Sıkılma değil bence bizimde bazan tamamen yiyor bazan bakıyorum kırıklar dolu içinde tanesini kırararken kopup düşüyor bence

Kırarken düşüyor muhtemelen. Sevme ile vs alakalı değil durum.

Gayet normal bizimkiler de yapıyor bütün yutmasından daha iyi bırakın çiğnesin dişleri için de midesi için de iyi bi durum. Artıkları balkona kenara koyuyorum ben kuş muş yiyor :)

Aynen bende de bu durum geçirdiği hastalık sebebiyle veterinerde kaldığı zaman başladı acaba mamasından mı sıkıldı anlamadım