Kedim Benimle Yatmıyor

kytheraa

Öncelikle kedimi erkek arkadaşım sokakta buldu ve eve aldı. Geldiğinde 1.5 - 2 aylık civarıydı ve birlikte bakıyorduk. Başlarda her şey çok güzeldi ama zamanla bizi yan yana görünce bana saldırmaya başladı ama erkek arkadaşıma karşı aşırı sevecen ve yakındı. Onun ailevi sebeplerinden dolayı kendi evime getirdim kalıcı olarak ve ablam evde kedi beslemek istemediğini söylüyor sürekli. Kedimin her şeyiyle ben ilgileniyorum, ben oynatıyorum, sürekli bilgisayardayken bilgisayarımda yatıyor ama yine de kedim gece olunca ablamla beraber uyuyor. Neden böyle olduğunu anlamış değilim. Benim yanımda yatmasını nası sağlayabilirim?

7 CEVAP

Ben senin bildiğin kedilerden değilim diyor ^^ .

aysekara1

Bence ilgilenmeyenle alakası yok iki kedimle de daha çok ben ilgileniyorum ve ikisi de benim yanımda uyuyorlar ve hep benim peşimdeler. Bir kişi seçiyorlar sanırım.

Snzlc

Biraz dağınık yatiyorsaniz çok dönüp duruyorsaniz rahatsız olup gidiyordur benimki de öyle yapıyor

Ozgcrn

Benim oğlum da öyle. Gün içinde her an benimle birlikte. Afedersiniz banyoda bile tek kalamıyorum illa görebileceği bir yerde olmam gerekiyor. Odadan çıkacaksam döndüğüm yöne benden önce koşuyor. İki saat evden çıksam hemen özlüyor ancak gel gelelim geceleri benimle uyumuyor. Benim de en sevdiğim şeydir kediyle uyumak. Sabahları zorla uyandırıp gerekirse beni döverek uyandırıp kendini sevdiriyor son günlerde sabahları sadece 5 dakika da olsa benimle uyumaya başladı. Onun sebebi de bana acıdığından değil babamla annem kapıyı kapattığı ve kardeşimi uyandıramadığı için. Hiç olmazsa buna gideyim diyor yani :D (Ablanız kapısını kapatırsa hadi bir de bunu deneyeyim diyip sizinle yatabilir :D )

ebrardogan

Kedin erkek ise, bu gayet normal. Kim onlara ilgi vermez ise, onlar onun yanına gider. Onun yemini suyuu koy, ilgilenme onunla. o senin yanına gelir o zamman

kytheraa

evet o da olabilir çok dağınık yatıyorum rahat olmak adına geçen uyurken yastığımın yanına gelmiş bana bakmaya fark etmedim dönmemle düşmesi bir oldu :( onun haricinde gün içerisinde zaten çalışma masamın üzerinde benimle birlikte

cibvesushi

Ben gibi gece yattığı pozisyonla sabah kalktığı pozisyon aynı olanlardansanız kediler için mükemmel bir yatak olabilirsiniz. Durum tam tersiyse maalesef sizinle yatmasını beklemeyin. 😅