Mama Kabi Secimi

simbakedi

merhabalar daha once bu siteden alisveris yapmis olanlar var mi? ya da mama kabi olarak sizce hangisini secmeliyim? buna benzer kullandiysaniz ya da baska oneriniz varsa sevinirim. aslinda 3lu alip suyuna mama atmasini engellemeyi dusunuyorum ama emin olamadim suyunu surekli degistirdigim icin ikili de olabilir diye dusundum. ya da ayarlanabilir mi almaliyim yoksa sabit mi ona da karar veremedim. tavsiyelerinizi bekliyorumm

15 CEVAP

dezgicavus

3 lü kullanıyorum bence daha iyi :) tavsiye ederim. Suyuna mama düşme sorunu olmuyor ve yedek kaseniz de oluyor, ben ortaya yaş mama falan koyuyorum arada. Ve mama ile su uzam kalıyor birbirine.

Mama kabı ve su kabı bitişik oldu mu kedilerin daha az su içtiğini duymuştum o yüzden bunlardan kullanmıyorum mama ve su kabı farklı odalarda duruyor.

Renklipati

Benimki hemen hemen ortadaki resimdeki gibi çeliği kaliteli merak etmeyin,ben bazan cam kase bazan porselen bazan da çeliği kullanıyorum zaten ufak çorba kasesi tam oturuyor yuvaya.. ayrıca mamayı da suyunuda içiyor 7 aylık kedim hiç sorunsuz kullandım kullanıyorum da

Snzlc

Bence bunlara hiç para vermeyin evdeki iki üç cam veya seramik tabağı kedinin kabı yapın daha iyi ve bence cam seramik çelikten daha iyi biz nasıl cam veya seramikte yemek yiyorsak kendilerimizde öyle yemeli

simbakedi

bu arada icindeki kaselere takilmayin ben celik de olsa camini bulur koyarim oraya :D

pablopicasso

https://ty.gl/tm5144kp4

Bu kabı kullanıyoruz. Çok memnununuz. Çok araştırıp almıştım. Öneririm.

Hem kaseleri genişçe diğerlerine göre. Bıyıklarının kaplarına değmesinden hoşlanmadıkları için geniş olanı tercih etmiştim.

dilanuzun78

Odun Concept'ten almıştım ben kendi web sitesinden. Gayet memnun kaldım. Gönderim biraz daha hızlı olabilirdi aslında ama benim siparişim tam bayram tatiline falan denk gelmişti, sanırım o yüzden biraz geç gönderim oldu. Ama gayet kaliteli ürünleri var.

theyusra

kediler su içerken yemek kokusu gelmesinden nefret ederler bu yüzden mama ve suyu yan yana olmamalı

pablopicasso

https://ty.gl/tm5144kp4

Bu kabı kullanıyoruz. Çok memnununuz. Çok araştırıp almıştım. Öneririm.

simbakedi

@pablopicasso ben de gormustum bunu belki adini yazdiririm diye heveslenip buraya baktim hahahahshs
yorum atan herkese tesekkurler 3lu aliyim bari ❤️

Kaplar ayrı ayrı olursa daha iyi ve yüksekte olması mükemmel olur

simbakedi

@Snzlc benimki oyle ama sorun su her gun 3-4 kere mamasiyla suyunu yere dokuyor biktim temizlemekten. boyle alirsam dokrmez belki diye deniycem. biktim her gun su ve mama temizlemekten :D

cibvesushi

Mama ve su kabının yüksekte olması daha sağlıklı diye ikiliye benzer bir kap almıştım ancak kedimin suyu içmeden önce patisiyle kontrol etmek gibi bir huyu var bu yüzden sürekli suyunu döküyor ve bazen mamaları da ıslanıyordu en sonunda mama ve suyu ayırdım. Eğer kedinizin benzer alışkanlığı varsa veya yaramazsa dökebilir. Bunları göz önünde bulundurabilirsiniz ve çelik kap su için iyi değil bence sürekli yıkasam bile koku yapabiliyor.

chromatica

ben sondakini kullanıyorum ve çok memnumum mamasını yerken dökemiyor

Palyaco

Mama kabı hazneli alın bence mamanin taze kalması için daha iyi oluyor