Yeni Dogmus Kedi Bakimi

nnyancatt

merhaba, annesini bulamadigim muhtemelen 2-3 gunluk bir yavru kedi var. bakimi hakkinda bilgisi olan var mi? biberonu emmiyor. antalya ici sut anne varsa ulasabilirseniz cok sevinirim

8 CEVAP

erbek

Mutlaka sütannesi bulmaya çalış, yaşatabilmen çok zor. Umarım bulursun... :(

Duygukckk

emme refleksi gelişmemiş olabilir veteriner hekime götürmenizi tavsiye ederim genelde büyük kliniklerde süt anneler çabuk bulunuyor ya da direkt orada beslenen süt anneler olabiliyor tuvaletlerini yaptıramama ihtimalinizi de göz önünde bulundurup bi süreliğine götürmelisiniz

nnyancatt

maalesef yaşayamadı :(

Duygukckk

geçmiş olsun üzücü bi durum

erbek

Çok üzüldüm :(

CalicoMinos

Süt anne arıyorsan burdan değil Instagram sayfalarına yazman gerekiyor suzanonlonne gibi Antalya kedi sahiplendirme sayfalarına Yaz normal su içer gibi kaptan içmiyor mu , yaş mama al yesin.

nnyancatt

cok tesekkur ederim

CalicoMinos

Çok üzüldüm geçmiş olsun arkadaşım sokaktan yavru bulmuş annesi kabul etmiyor Muş oda eve alıp süt tozu verdi içiyordu sonra ölmüş kader kısmet annesi olmayan yavrular yaşayamıyor