Önerebileceğiniz Yavru Kedi Kuru Mamaları?

Yumak3302

Önerebileceğiniz yavru kedi kuru mamaları nelerdir?

10 CEVAP

Lils

Acana
ND
Bozita
Sanabelle
Golosi

Phoenix3

Proplan
Royal Canin
Hills

Veterinerlerin en çok tavsiye ettiği ve kötülenmesine rağmen çoğu kişinin memnun kaldığı mamalar.

N&d acana orijen

duman_cat_world

Kardeşim benim param var, yeterki en kalitelisi olsun diyorsanız
ND
Acana
Biraz daha uygun fiyatlı istiyorsanız
Sanabelle
Brit Care

duman_cat_world

Kardeşim benim param var, yeterki en kalitelisi olsun diyorsanız
ND
Acana
Biraz daha uygun fiyatlı istiyorsanız
Sanabelle
Brit Care

Marfinim

Şuan hangi mamayı kullanıyorsunuz ? Yeni mamaya geçiş süreci için tavuklu pro plan sindirimleri için daha iyi ondan sonra da nb mavi olana geçebilirsiniz .

Marfinim

Yada direk Yüksek kaliteli bi mama kullanmak istiyorsanız nb bin mavi olanını önerebilirim

Nd
Acana
Hills
Ben royal canin kitten kullanıyorum çok memnunum.

Geneticist

Hills kitten ton balıklı kullandık şimdi de Sanabelle kitten kullanıyoruz

Yumak3302

Güncel soru