Hangi Malt Sizce Daha İyi?

duman_cat_world

Anket

Dr. Clauders
(2 oy)
BioFeline
(7 oy)
Trixie
(8 oy)
Toplam (17 oy)

Merhabalar. Sizce hangi malt daha iyi ve görevini daha iyi yerine getiriyor? Başka bir öneriniz varsa yazabilirsiniz. Yeterince bilginiz yoksa ankete katılmayın lütfen. Cevabınız için şimdiden teşekkürler. 🐾

11 CEVAP

pablopicasso

Biz gimcat soft malt kullanıyoruz. Hem seviyor hem bir sorun yaşamadık.

Lils

Suzi online yazısı var malt ile ilgili. Bakabilirsiniz

duman_cat_world

@Lils Merhaba, Suzionline takipçisiyim ben de, yazısını okudum :) Yine de sormak istemiştim.
@pablopicasso Gimcat malt soft extra çok öneriliyor, ben de denemeyi düşünüyorum. 🐾🤗😺❤️

duman_cat_world

@Lils Merhaba, Suzionline takipçisiyim ben de, yazısını okudum :) Yine de sormak istemiştim.
@pablopicasso Gimcat malt soft extra çok öneriliyor, ben de denemeyi düşünüyorum. 🐾🤗😺❤️

duman_cat_world

Pardon, yanlışlıkla iki tane mesaj gönderdim ;)

diablerose

bence de gimcat. kedim kısa tuylu. günde yarim santim sıkıyorum tüpten. cok uzun sure gidiyor

duman_cat_world

@diablerose Öncelikle ilgin için teşekkürler, 100 gr lık tüp ne kadar dayandı tam olarak?

duman_cat_world

Cevap yazanlara çok teşekkür ederim 🤗🐾😺❤️

gozdeyilmaz

Kesinlikle vedayı öneririm ben gimcat biopetactive vetplus denedik ama veda en iyi gelen oldu. Ben biraz gimcatin şişirme olduğunu düşünüyorum o fiyata baktığımız zaman daha iyi içerikli maltlar var. Minik kuşumuzun tüy kusma sorununa bir tek veda iyi geldi. Zaten yalnızca kliniklerde satışı var

Biz gimcat kullanıyoruz. Çok memnunuz.

duman_cat_world

@gozdeyilmaz @bademthebritish İlginiz ve cevabınız için teşekkürler 😊🙏🐾 Önerilerinizi dikkate alacağım :)