Kedim Yanımda Durmuyor?

merhaba kedim 10 aylık evimiz iki katlı ikinci kat çok soğuk diye kullanmıyoruz bile eski eşyaları koyuyoruz bir tek kedim hep orada asla yanımıza gelmiyor komik gelicek ama bazen kedim olduğunu bile unutuyorum gerçekten... özgür olsun sıkmak istemiyorum ama hep orada oturup uyuyor hasta desem zaten benim kedim oyuncu bir kedi değil ama hep uyuyor. bana ne önerirsiniz yanımda olması için? yemi suyu tuvaleti benim odamda günde 2-3 kez veya ben uyurken geliyor onun için hemen de yukarı çıkıyor sonra

5 CEVAP

simbakedi

belki yaz geldigi icin asagi katta sicakliyordur ondan uste cikiyordur. bir de karanliksa tadindan yenmez bence onun icin :D bi hastaligi olmadigindan eminseniz orayi sevmis baya kisin asagi iner diye dusunuyorum

evet karanlık serin ve geniş bir alan ama kışın da orada. 5 aydır yüzünü göremiyoruz yani:D

simbakedi

aa deli kedi hahahahdhdhf gecmis olsun oranin tapusu verin bari ona

aysekara1

Hahahaha benim iki kedim de öyleydi. Birine yasakladım artık çıkmıyor ama diğeri anlamıyor. Yaz kış orada valla birde teras varsa daha çok seviyordur. Aç olsa bile inmiyor benimki aşağıya oraya mama koydum artık orada yaşıyor :D Çözüm olarak korktuğu bir şey koyabilirsiniz merdivenin başına.

Snzlc

Elbette kedinizle vakit geçirmek istiyorsunuz ama belliki kedicik orada mutlu bazı hayvanlar böyle ıssız adam gibi takılmayı seviyor yapacak bir şey yok kediniz erkek ise daha bağımsız olması da normal