Bakarmısınız!!

kuruvasan

Merhabalar arkadaşımın son zamanlarda tuvaletini kum haric heryere yapıyormuş gidip salonun ortasına fln yapıyormuş ve bundan rahatsız olup sahipeldnirmisler başkasına:(
Gittigi yerdede aynı şeyi yapmış kedi 9 10 aylık fln sizce neden bunu yapıyor olabilir

4 CEVAP

simbakedi

hastaligi vardir ya da kisir degilse kisirlastirmalari lazim. ne sacma kedi isedi sahiplendir. umarim yeni evindeki kisiler boyle yapmaz. arkadasiniz mumkunse hicbir hayvani da sahiplenmesin daha. kalpsiz insanlardan kurtulmus en azindan kedi. soylenecek cok sey var da burda ayip olur

pablopicasso

Çözüm bulmak yerine sahiplendirmiş demek çok yazık. Umarım o da bir gün zor durumda kalmaz.

cibvesushi

Böyle bir durumda veterinere gitmek yerine sahiplendirmek doğru mu gerçekten? Birçok sorunu olabilir en doğru cevabı da veterineri verir.

gozdeyilmaz

Kızgınlıkta olduğu için yapıyordur ya da sevgi görmediği için psikolojisi bozulmuştur