Çok Acil Kayıp Kedi

Sdakstt

Bu bebek evden kaçmış ve diğer kedilerle kavga ederken bulundu büyük ihtimalle sahipli, sahibini nasıl bulabilirim şuan evimde bi kaç gün misafir edeceğim

8 CEVAP

pongul

instagram hesaplarına mesaj atarak fotoyla. şehir vb. bilgi verin.

KedimVar

Cinsini yazmalisiniz bence yani en azindan de gibi yazin. Emin olmak icin de kedinizin fotolarini gosterin deyin. Mutlaka telefonunda fotosu vardir. Yazik deli gibi de kedisini ariyordur kiyamam yaa. Iyice emin olmak icin de birkac ay boyunca foto ve video isteyin.

ursaminor

Nerede buldunuz? Bulduğunuz civardan kaçmıştır kesin çok uzaklaşmazlar genelde evden kaçınca. Bir iki mahalle içindedir. O civarda ilan asabilirsiniz. Belki sahibi internet kullanmıyor olabilir.

pongul

birdestekbinhuzur, kedisahiplendirme, kesmeseker vs.

KedimVar

BulmaniZ cok zor :(( buldugunuz civara ilan asmayi deneyin. Binalarin girisine asin. Ama kotu niyetli insnlar benim kedim deyip satabilirler. Fotograflarini isteyin emin olmak icin. Ben de bir an sizin kediniz kayboldu sandim korktum. Ishali gecmistir umarim.

KedimVar

Zor yazdigima bakmayin. Kusura bakmayin korkuttuysam sizi. Kayboldugu civarlarA bakarsaniz cok kolay bulursunuZ.

Ozzge

Ben de kedimi 1 2 gün kaybetmiştim.sokak sokak mahallemin her köşesine baktım deli gibi.cins olduğu için foto asmayin.yukarida da dendiği gibi kötü niyetli kişiler denk gelebilir.Cinsini belirtmeden yazı ve no asarsaniz bulunduğunuz semtte bolca civara mutlaka sahibinin gözüne çarpacaktır.Umarım evine kavuşur,ne mutlu size denk gelmiş :(

Sdakstt

Satmak isteyen veya çiftleştirmek için kullanmak isteyen olabilir o yüzden korkuyorum benimde kedim var henüz 3 aylık ve büyük bi tedavi geçirdi suanda iyi ama vet sizin kedinizle karşılaşmasın dedi o yüzden cok fazla misafir edemicem inşallah bulabilirim kediyi bulduğum yer evime cok uzak