Sensörlü Kedi Oyuncağı (Balık)

Pikocan

Merhaba
Kedime instagramda sürekli karşıma çıkan gerçek balık görünümünde şarj olabilen sensörlü oyuncaktan almayı düşünüyorum.
Alıp kullanan var mı?
Kendi peluş oyuncakları var ama artık oyuncaklar küçük geliyor ayaklarıyla fıtı fıtı yapamıyor oğluşum. 😅 Sağlık açısından bir sıkıntı yaratır mı diye endişeliyim içinde kedi otu da barındırıyor. Sürekli kedi oyuna maruz kalması v.s doğru olur mu bilemedim.

2 CEVAP

deniznergis

bende görüyorum o ürünü almak istiyorum .fakat i n s t agram satışı olması nedeni ile çok sıcak bakmıyorum o site için .ürün yorumlarında dolandırılan çok sanırım .

Pikocan

Yaa öyle mi bunu hiç duymamıştım bir de matatabi diye bir oyuncak var 75 TL kendi sitelerinden satıyorlar onda da kedi otu var bir tek sensörü yok belki ondan da alabilirim.
Teşekkürler deniznergis😊