Kedimin Dışkısında Parazit Gördüm Ne Yapmalıyım?

Mrmgrss

İki aylık yavru kedimin dışkısında parazit gördüm. Hemen veterinere mi gitmeliyim yoksa yarın sabah götürsem de olur mu? Nasıl bir önemi ve aciliyeti var bilmediğim için soruyorum. Henüz taşıma kabı kargodan gelmedi o yüzden kutu içerisinde savaş vereceğiz yine 😑

2 CEVAP

theyusra

size de geçmemesi için kendinizi temiz tutun ama çok aciliyeti yok yarın sabah gidebilirsiniz, iç paraziti yapılınca zaten sorun kalmaz. biz de taşıma çantası yokken kutu çantanın içine koyuyorduk çok iyi anlıyorum hahshahshahs

simbakedi

yarin goturun onemli degil. eger opak bir tul varsa kutunun ustune ortebilirsiniz o zaman daha da sakin kalabilir ben hala benimkinin ustunu ortuyorum yoksa tum yol susmak bilmiyor