Kedinizi En Fazla Kaç Gün Yalnız Bıraktınız?

Merhaba,
İş seyahatine gideceğim için kedim pazar akşamından cumartesi sabahına evde yalnız kalacak. 5.5 gün yapıyor.
Kamera aldım ve yarın salona takacağım kontrol edebilmek için.
Bu sürede de arkadaşım 2-3 kez kontrole gelecek.

Şu ana kadar her seyahatimde (tatil vs.) kedimi de götürmüştüm fakat ilk defa otele gideceğim ve yine tüm gün işte olacağım için götürmek mantıklı gelmiyor.

Siz böyle durumlarda ne yapıyorsunuz? Yalnız bırakıyor musunuz yoksa bir arkadaşınıza/otele vs mi bırakıyorsunuz? Kaç gün gerçekleştirdiniz bunu maksimum?

1 CEVAP

simbakedi

arkadasiniz en az 3 gun gelmeli yaz mevsimi oldugu icin zorlanabilir kediniz. 5 gun de gelirse cok daha iyi olur ama imkanina gore en az 3 olmali bence. sorun olmaz kediniz icin tehlike arz edecek seyleri ortadan kaldirmalisiniz ama. oyuncaklarini ortaliga birakin. aluminyum folyodan toplar yapip birkac farkli yere birakabilirsiniz cani istedikce oynar. dondugunuzde size kusmus olabilir o zaman da yas mama ile gonlunu alirsiniz :)