Dışarı

RuzRuzo

Köpeğim bugün dısarı çıktı ilk defa eve gelince onu nasıl temizlemeliyim bide sürekli yolda duruyo oturuyo napmalıyım teşekkürler

10 CEVAP

KedimVar

Siz dun acil olmayan soruya acil yazip insanlarin tepkisini alinca bakmayin o zaman diyen uye degil misiniz? Ama bu Sefer acil yazmamissiniz :)) Ben bebeklere kullanilan saf islak mendillerden kullanmistim bebek kedilerime. En zararsiz olanlari o cunku. Bunun icin ozel Olan mendiller var mi bilmiyorum ama bebek islak mendillerine ulasim hem kolay hem fiyatlar da gayet uygun.

kedici

ilk defa dısarıya cıkınca köpekler etrafında hiçbirşeyi tanımadığı için gitmek istemez o nedenle otururlar ilk önce küçük küçük ve aynı yerlerde dolaştırın gün geçtikçe biraz daha uzaklaştırmanız gerekiyo böylece alıştığı için yürür. Eve gelince sabunlu bez ile patilerini silseniz ya da banyoda sadece patilerini yıkasanız yeterli :)

kedici

bu arada normal sabun değil pati temizlemek için sabun oluyor diye biliyorum ya da pati ıslak mendilleri var onlardan alabilirsiniz :)

Gamzeakann

Merhaba benim de 2 aylık bir golden köpeğim var o da aynı şekilde dışarı da oturuyor yürümüyor sıcak havalar hayvanları olumsuz etkiliyor ne yazık ki ondan yapabilir ya da benim oğlum gibi tembelse ve kucağı seviyorsa çok normal

Cotontzu_Siri

Islak bezle silin. İlk başta benim köpeğim de aynı şeyi yaptı.

KedimVar

Tabi herkes hataya dusebilir :)) onemli Olan da hatanizi anlamaniz zaten :)) sizin aksinize bazi uyeler inatla kendi hatasini savunuyor. Sizin de oyle oldugunuzu sanmistim ama degilmissiniz :)

RuzRuzo

Kedimvar teşekkürler kötü bi ana denk geldi yoksa bu tarz konusmazdım hataya düşer değilmi :))

RuzRuzo

Teşkkürler ödül mamalarını koklatarak diye duymuştum sizde öyle yapabilirisiniz yada sevdiği oyuncaklarla

RuzRuzo

Kedimvar teşekkürler kötü bi ana denk geldi yoksa bu tarz konusmazdım hataya düşer değilmi :))

RuzRuzo

Hepinize teşekkrüler:))