Chinchilla Kedim 2 Aylık Ve Yemek Yemiyor.

Evimizde scotish erkek kedimize eş olarak 2 aylık dişi chinchilla kedi sahiplendik. Bir gün ayrı kaldılar o sürede iç dış parazit yaptırmıştır çünkü. Dün ve bugün birlikte bıraktık fakat scotish kedimiz sürekli chinchillayi oyun olarak ısırıyor. Chinchila kedimiz ise ona cevap vermiyor yaş mama dışında yemek yemiyor. Odaları ayırdık. Mama çeşitlerinden önüne serdik yinede yemiyor. Ne yapabilirim? Geldiğinde 950 grdi şimdi 900 gr.

2 CEVAP

gozdeyilmaz

Kedileri bir anda yan yana koymayın. Bununla ilgili birçok alıştırma videousu var onları izlemenizi öneririm. Şu an her şey onun için çok yeni evdeki diğer kediniz büyük mü canını acıtıyordur muhtemelen ısırırken

simbakedi

alisana kadar birkac gun yas mamayla besleyin bence. biraz daha ortama alisinca kuru mama ile karistirip verin. daha sonra yas mama miktarini azaltarak kuru mamaya gecis saglarsiniz. bu surede alistirmak da size kalmis