Kedim Sürekli Miyavlıyor

lilaaa

Kedim uykudan uyanıp yanıma gelerek miyavlıyor gün içinde çok kez yapıyor bunu sevdiğimde veya başka şeyle uğraştığında geçiyor. Özellikle sabah 4 de uyandıysa başka bir odaya gidip uzun uzun miyavlıyor ben kalktığımda ise kendisi uykuya geçiyor.

2 CEVAP

lilaaa

Bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar ne istiyor olabilir

Ozzey

Merhaba.
Benim kedi de ozellikle hic aksatmadan sabah 4 civari yuzumu yalayarak uyandiriyor. Biraz oksuyorum sonra yatiyor. Onceden baska odada yatiyorum butun gece kapiyi tirmaliyordu. Belki ezan sesinden yapiyordur. Ezandan sonra yapiyor benimki. Kalkip suyu mamasini kontrol ediyorum. Genelde sikinti olmuyor.