Kedi Güvenliği

zeynandkekik

Merhaba arkadaşlar, evimiz dubleks ve kedilerim sürekli tırabzanlara çıkıyorlar. Ayakları kayıp düşecek diye çok korkuyorum. Aynı durumda olup da koruma yaptıran arkadaşlar var mıdır? Nasıl bir çözüm bulabilirim? Ya da öneri yapacak bir arkadaş var mıdır? Merdiven alanı çok geniş, nasıl kapatılır? Ne tür bir koruma yaptırılabilir?

3 CEVAP

aysekara1

Acilen file yaptırmalısınız. Sonra çok üzülürsünüz ve yaptırana kadar çıkmalarına izin vermeyin lütfen.

dezgicavus

Zeminden tavana fileler yapılıyor onlardan olabilir, ya da tırabzana tırmalama tahtası ipi sarıp kedilerinize mükemmel bir alan yaratabilirsiniz :)

zeynandkekik

**Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. File yaptıracağım ancak ev merdiveni olunca fileciler yan çiziyor. Ankara için önerebileceğiniz güvenlik filesi yapan güvenebileceğim bir an önerebilecek olan var mıdır? **