Kısırlaştırmak İşe Yarar Mı

Lece

kedim yaklaşık 3 yaşında. halılara koltuklara ve yataklara kakasını ve çişini yapıyor. kısırlaştırmak işe yarar mı

4 CEVAP

mrcasper

evet aklınca işaretleme yapıyor dişi kedileri çağırmak için ve kısırlaştırmadığıniz sürece böyle devam edecek en yakın zamanda kısırlaştırın geç bile kalmışsınız

simbakedi

gec bile kalmissiniz. oncelikle kedinizin sagligi icin kisirlastirin. bu olay azalabilir ama 3 yasinda aliskanlik haline getirmis olabilir.

Lece

çok teşekkür ederim. ilk fırsatta kısırlaştıracağım.

tyguler

işe yarar buyuk ihtimalle ama 3 yaşina geldiği için artık alışkanlim hâline getirmis olabilir ama azalma kesin olacaktır