Kedim Sürekli Altına Kaçırıyor Veteriner Psikolojik Veya Alışkanlık Olabilir Dedi Ne Yapmalıyım

Tugceyldz

Kedim uyurken sıçrıyor sonra altına kaçırıyor her seferinde evin her yeri kokuyor maalesef altina örtü seriyoruz ama yeterli olmuyor veteriner psikolojik ya da alışkanlık olmus olabilir dedi ne yapmalıyız

5 CEVAP

Duygukckk

omuriliğinde bi problem olabilir darbe tarzı şeyler sonucu bu tarz kaçırmalar olabiliyor iyi bir kliniğe gitmenizi öneririm böyle bir kaç yere götürmeniz daha sağlıklı olur

Tugceyldz

Kedime cok iyi davranıyoruz herkes onunla ilgileniyor onun icin balkonu tel örgü yaptirdik sıkılmasın diye dışarıda çıkarıp gezdiriyoruz yemesi içmesi iyi hareketli bir kedi

diablerose

kediniz yavru mu? sıcrıosa kabus gorup korkup kacirio olabilir. kucuk oldugu icin gordugu kabusu gercek sanio olabilir.

Tugceyldz

Evet yavru ama 10 aylik falan cok kucuk degil ve surekli kaçırıyor

Tugceyldz

Cok teşekkürler