Ağız Ve Diş Bakımı İçin Hangi Ürün?

duman_cat_world

Merhabalar. ND mama kullanıyorum, kedimin ağzı kokuyor. 1-2 hafta önce kedilerin diş bakımının yapılması gerektiğiyle ilgili bir şeyler okumuştum. Hem ağız kokusunu engelleyecek hem de ağız ve diş bakımı yapacak bir ürün tavsiyeniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler. 😺🐾🤓

5 CEVAP

diablerose

dental finger diye satilan şey. nd nin taneleri cok mu kucuk

cibvesushi

Benim kedimin de kokuyor diye ona diş fırçası almıştım ama asla kullandırtmama izin vermediği için başka ürünlere bakamadım da ancak insanların da yaptığı oil pulling i kedime uygulayayım dedim hindistan cevizi yağı kediler için faydalı bir yağmış direk yiyor zaten ve ağız kokusunu da gerçekten çok azalttı haftada bir veriyorum ben deneyebilirizsiniz belki. :)

duman_cat_world

@cibvesushi Zaten ben de dişini fırçalayamadığım için ürün öneriniz var mı demiştim :) BIO PetActive Biodent Hexidine ürününü deneyeceğim :)

crystalin agız bakımı için olanını pamuga döküp dişlerini ovabilirsiniz biz vet önerisiyle bunu uyguluyoruz

duman_cat_world

@kedililililerle Öncelikle ilgin ve cevabın için teşekkürler. Kedim ağzını bi gram açmıyor, ama yine de deneyeceğim :)