Parazit Damlası

aigenc

Merhaba, bugün kedimde birkaç pire görümce hemen vete koştum ve dış parazit damlası yapıldı. Şu an hâlâ üstünde pire var. İki tane gördüm birini attım ama diğerini yakalayamadım. Bu normal mi? Pireler ne zaman ölür?

3 CEVAP

aigenc

Upp

Birkaç gün içerisinde hepsi ölmüş olur

meowhun

Aynı sorunu bizde yaşıyoruz cumartesi dış parazit yapıldı, pazartesi yine gördüm ilaçlı pire banyosu yapıldı ama hala ölmemişler bugün pire tarağıyla tararken üç tane öldürdüm. Cumartesi tekrar veterinere gideceğiz bayerin stronghold diye güçlü bir dış parazit damlası varmış. Onu yaptıracağız. Evi ilaçlatmak gerekiyormuş bu arada halılarda vs yaşayabildiğini söyledi bize veterinerimiz.