Sokak Kedisinden Ev Kedisine Bit Hastalık Geçermi?

Akgulertut

Arkadaşlar benim 1.5 yaşında bir kızım var aşıları tam yaklaşık 1 aydır balkonumuza her gün bir erkek kedi geliyor pekte zayıf besliyorum yemeğini yiyor ama benim kedimle kosturuyorlar birbirlerine pati atıyorlar oyun oynuyorlar sanırım benim kedim onu kokluyor falan kızım kısır zaten hamile kalirmi korkum yok ama o hayvandan hastalik kaparmi yada hit pire gecermi ona göre bi onlem almam lazim

2 CEVAP

simbakedi

en azindan ic dis yaptirabilirsiniz hem sizin kedinizin hem de o kedinin sagligi icin. hastalik kapabilir ama cok yakin temasta olmalilar tukuruk diski vs. yine dikkat edin ama ic dis yaptirmak en iyi yontem olur su an cunku pire olsa her turlu bulasacak yol bulurlar

Diğer kedinin hiç aşısı yok ise dikkat etmenizi öneririm.