Kedime Kilo Aldırıcı Mama Seçimi

Hilalbwcb

Kedime mama almak istiyorum ama uygun bir maliyette olmasını , içeriği iyi bir mama olmasını ve kilo almasını istiyorum kedimin tavuğa alerjisi olduğu icin her türlü mamadan veremiyorum önerebileceğiniz mama varmı ?

2 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba. Kedinize kilo aldırmak için şu şu mamaları kullanmalısınız diyemeyiz. Ancak yavru kedi maması kullanabilirsiniz. Brit Care'ın Coco veya Crazy serisinin yavru kedi maması tercih edebilirsiniz. Çok çok ucuz diyemeyiz ama ND'den daha ucuz ve neredeyse onun kalitesinde. İçeriği güzel ve çok ucuz mama yok zaten .d Siz yine de içeriğine bakarsınız, tavuksuz olanı seçersiniz. Umarım yardımcı olmuştur. Kedinize şimdiden afiyet şeker olsun! 😁😍🐾

Arkadaşım kedisine kilo aldırmak için proplan kitten kullandı. Gerçekten de 7 aylık olmasına rağmen şu anda çok iri. Fakat kötü yanı şuan başka mamaya geçemiyor. Daha iyisini de denese proplanı istiyor kedisi