Yavru Kediler İçin Can Yakmayan Tarak

Dobbyko

Merhabalar, 2 aylık tekir kedim var. Onun için canını acıtmayacak gün aşırı tarayıp, taranmaya alıştırabileceğim vs tüy toplayan bir tarak almak istiyorum. Evde bir tane var ama kedim hiç istemiyordu onunla taranmayı, keza elimin üstüne surttugumde elimi çizdi anladım ki onunda canı yanıyor. Varsa tavsiyeniz yardımcı olabilirseniz çok çok mutlu olurum. (Furminatör dışında bir tarağa ihtiyacım var. Furminatorle haftada bir tarıyorum.)

4 CEVAP

Phoenix3

Normal telli fırçalardan alabilirsiniz. Yumuşak olduğundan masaj gibi geliyordur. Fiyatları da pet shoplarda 15-20 TL civarı sanıyorum. Alışmazsa uyurken tarayabilirsiniz ben o zamanlar tarıyorum bir şey demiyor ama uyanıkken hayatta yanaşmıyor.

Ben kendi kedimi eldivenle tarıyorum. Hem kendi isteyerek taratıyor hemde canı yanmıyor. Tavsiye ederim

gulsundusmez

diş fırçası

Dobbyko

@Phoenix3 elimde olan telli taraklardan ucu toplu olanlar. Ama canı yanıyor belli ki. Bende uyurken yada uykuluyken taramaya çalışıyorum yoksa küçücük boyuyla evde terör estiriyor sıpa 😂