Dudağımız Şişmiş Neden?

Taycomisa

Ton balıklı mamadan,tavukluya geçiş yaptım sabah farkettim ki ağız kenarları böyle olmuş alerjik bir şey mi acaba yoksa neden kaynaklanıyor olabilir?

5 CEVAP

Ahmetemind

Ağız, ağız içi ile ilgili konularda direk veterinere gitmenizi tavsiye ederim ben. Bu tür durumlarda tedaviye geç başlandığında çok uzun ve acılı oluyor.
Açıkçası aşırı sıra dışı bir şey görmüyorum ben şuan resimde ancak dediğim gibi veterinere gitmeniz en iyisi olur

Taycomisa

Tamamdır,teşekkür ederim

Betulay_

Botoxlu kediy mi 😍😍
Fotoda pek belli olmuyor ama mamadan kaynaklı olabilir

Betulay_

Tavuk çoğu hayvanda alerji yapıyor benim köpüş de alerjili tavuğa. Yani sürekli duyuyorum tavuk alerjisi olan hayvanları belki size öyle gelmiştir ağızı

Taycomisa

Yani sanırım alerjiden dolayı oldu,takipteyim bakalım bir sprey var günde iki kez onunla temizliyorum,bizim bağışıklığımız biraz düşüktü anne sütü alamadığı için kan tahliline bakılıp aşı yapıldı ama zaten aşıdan sonra yükselir bağışıklığı dendi o soru işareti kafamda acaba öncesinde bağışıklığı için iğne vitamin mi yapılsaydı bilemedim. Vmp ve diafarm probiyotik kullanıyorum halihazırda bekleyip göreceğiz bakalım.