Kedi Kumu Önerisi

duman_cat_world

Merhabalar, herhalde bu benim 1263246372546234. sorum 😜😁 Bana önerebileceğiniz çok toz çıkarmayan, kokuyu iyi absorbe eden ve mümkünse kalın taneli bir kedi kumu var mı? Tozsuz denilen Catmania'yı deneyeceğim, MırMır denedim çok memnun kaldım ama kum kabım XXL olduğu için çok kum koymam gerekiyordu, bu da maddi açıdan çok iyi olmuyordu :( Lindo deneyeceğim bir de. Bunlar dışında bir öneriniz var mıdır? 🙏

8 CEVAP

Ben de ekonomik olsun diye micho kalın taneli alıyordum ara sıra ama kesinlikle almam artık hiç ekonomik olmuyor parçalandığı için çok çok kum atıyorum koku yapıyor inanılmaz rahatsız oluyorum. Diğer sürekli aldığım kum biopetactive inanılöaz güzel bir kum ama ince taneli. Tozu yok denecek kadar az. Şöyle yaptım biopetactive aktif karbon aldım bir de biri signor gatto pembe paket önermişti 10 litre onu aldım ikisini birlikte döktüm çok güZel oldu hem ekonomik hem uzun süre gidiyor.

duman_cat_world

@Ebrugurkaracayir Öncelikle ilgin ve cevabın için teşekkür ederim 😊🐾 Bio PetActive'in kumu olduğunu ilk defa duyuyorum, ağız bakım ürününü kullanıyoruz da. Önerin için de teşekkürler, mutlaka deneyeceğim ✌🙏🌹

Rica ederim hepsine ko lay mama dan ulaşabilirsiniz. Kum kabım çok büyük sadece biopetactive aldığımda 3 paket döküyorum. Ya da bir paket Biopetactive aktif karbon ve bir paket signor gatto yu karıştırdığımda yetiyor

duman_cat_world

@Ebrugurkaracayir 👍

dilanuzun78

Lindocat markasının sarı renkli bir pakette kalın kedi kumu var. Kalın taneli olarak şu ana dek sadece Lindocat'ten memnun kaldım. Tavsiye edebilirim.

Ben de toz yapmayan ve iyi topaklanan bir kedi kumu markası arıyorum ve tabii bütçemi de çok yormayacak. Mycat için olumlu yorumlar var fakat henüz denemedik. Sanicat in turuncu paketini almıştık ve aslaaa önermiyorm. Çok daha ucuza aldığımız markanın kumu bile daha az toz yapmıştı. Sanicat asla almayacağım. Tozu bizi bile rahatsız etti, minik oğlum napsın içerde. Şuan Refleks satın aldık ve deneyeceğiz. Yorumları çok iyi. Toz yapmıyormuş ve taş gibi topaklanıyormuş, kokuyu da hapsetme gücü iyiymiş. Deneyip tekrar yazarım. Şuan bi petshoptan daha ucuza aldığmız kumu kullanıyoruz ve fazla toz yapmıyor ve topaklanmaşması da idare eder. F/P ürünü bence. Markasını da paylaşırım sizle

duman_cat_world

@dilanuzun78
Merhaba, benim deneyeceğim dediğim Lindocat kalın taneli kokusuz olandı zaten :) Yine de teşekkür ederim öneriniz için. Bu arada siz bir yerlerden tanıdık geldiniz bana, yanılmıyorsam YouTube'da Bella ve Çetesi kanalında görmüştüm sizi. 😊🐾

duman_cat_world

@behlulboy
Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkürler. 💕 Reflex denedik, MırMır'la performansı çok yakın ama dediğim gibi benim kum kabım XXL olduğu için biraz fazla masraflı oluyor :( Sanicat'ten aldığım yorumlarla denemek istemiyorum zaten :D Mycat aktif karbonlunun inceleme videosu var, performansı iyi gibi geldi. Buradan izleyebilirsiniz. 👉 https://youtu.be/K7p7DhRTAFU