Tüylerini Ne Zaman Kesmeliyim

Gamzeakann

Merhaba arkadaşlar 2 aylık goldenım var tüylerini havalar sıcakken kesmek istiyorum fakat fazla ürkek ve hassas bir köpek sizce bu onun psikolojisini olumsuz etkiler mi ne zaman yapmalıyım?

3 CEVAP

Karasuemin

Karasuemin Bugün 23:10
Tüyler ortalama 2 senede bir kesilmelidir ama kestirdiğiniz mevsime dikkat etmeliyiz soguk havada kestirildiğinde hayvanlarimizin hasta olma ihtimali cok fazla oluyor

Cotontzu_Siri

Tüylerini asla tıraş ettirmemelisiniz. 3 4 cm kalacak kadar kestirebilirsiniz

Gamzeakann

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için