Yavru Kediler Tuvaletlerini Balkonuma Yapıyor

Thekedi

Yavrulara balkonda bakıyorum, balkon bahçe katında. Yavruların balkondan bahçeye kolaylıkla gidebilceği bir kapı var. Anneler gidip bahçede tuvaletini yapıyor ama yavrular inatla balkona yapıyor. Kokuya gidiyorlardır diye düşünüp çamaşır suyu ile bir güzel temizledim ama hala balkona pisliyorlar.

Yavruların tuvalatlarini bahçeye(toprağa) yapmalarını nasıl sağlarım.

1 CEVAP

kytheraa

Kediler sirke kokusundan hoşlanmaz diye biliyorum. Uzaklaşcaklar mı bakmak için balkona sirke sıkabilirsiniz.