Mantar Benzeri Tüy Dökülmeleri

Merhaba arkadaşlar, köpüşümde böyle bir problem var. Tüylerinin döküldüğü yerlerdeki tüy köklerinde siyah noktalar oluşmaya başladı. Küçük yara kabuğu gibi. İki farklı veterinere götürdüm biri alerji dedi diğeri mantar. İki doz mantar aşısı oldu ve iki sprey kullanıyorum uzun süredir. Asla iyileşmedi ve yayılmaya devam ediyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

2 CEVAP

Betulay_

Benim köpüşte de oldu sıcaklar başlayınca hastalıklar daha da bir artıyor yaranın olduğu yeri içilebilir bile olan bir dezanfektan var trendyldan almıştık onla çok kez temizledim ve hectordaki bayağı bir büyüktü geçti şükür fiyat biraz hahalı ama çok yerde kullanılabilir bir ürün markasını hatırlamıyorum patilerinin araları da yara oluyor bazen onlara da kullanıyoruz kuyruğuna da her yerine öneririm

Betulay_

Benim köpüşte de oldu sıcaklar başlayınca hastalıklar daha da bir artıyor yaranın olduğu yeri içilebilir bile olan bir dezanfektan var trendyldan almıştık onla çok kez temizledim ve hectordaki bayağı bir büyüktü geçti şükür fiyat biraz hahalı ama çok yerde kullanılabilir bir ürün markasını hatırlamıyorum patilerinin araları da yara oluyor bazen onlara da kullanıyoruz kuyruğuna da her yerine öneririm