Kedimin Ensesinde Birşey Patlamış Gibi

badeerolll

Merhaba işyerindeki kedimizin boynunda birşey var veterinere göturmeden once sormak istedim ne olabilir

3 CEVAP

mrcasper

açık bir yaraya benziyor mikrop kapabilir hemen veterinlerinize götürmekte fayda var

Ahmetemind

En kısa süre içinde veterinere gitmesi çok iyi olur. Eğer bugün götüremiyorsanız en azından bir kutu içine veya izole bir ortama koyun. Yüzünde şişlik filan var mıydı önceden? Eğer vardıysa belki apse olmuştur, sonradan o patlamıştır. Birden bu şekilde olduysa bilemiyorum.
Ancak o kısmı mümkün olduğunca steril tutmanız lazım veterinere götürene kadar

Hilalllllll

Aynı sorunu bizde yaşadık sokak kedimde 1 yıl önceydi önce bir şişlik vardı ve patladı veterinere götürme durumunuz olmadığı için götüremedik her gün düzenli olarak temizledik ve yaklaşık 2 ay sonr A tamamen düzeldi. Çok geçmiş olsun 🐈🐱