Yavru Kedinin Aşıları Ve Sağlıgı

Enesdgn

Yavru kedim yaklaşık 2.5 aylık. Aşıları ne zaman yaptırayım?
ve sol gözünü bazen kısık tutuyor, sağ gözü açıkken.
ayrıca ağzı kokuyor nasıl geçer.

4 CEVAP

simbakedi

veterinere götürün zaten veteriner aşılarının zamanını söyler ve yapar. gözlerinde sorun varsa onu da söyleyin belki damla verir. ağız konusunda da belki dişlerinde sorun vardır. yani aşı yaptırmanız için sizin fikrinizin önemi yok bütün sorunlarınızı veterinerle çözmelisiniz.

Renklipati

Vakti gelmiş gidin aşı takımı oluşturacak ve başlayacak şuan tam vakti.. ağzını kontrol eder dis8eti problemi mı yoksa mama kaynaklı mı bilgi verir

Renklipati

Aşı takvimi yanlış yazılmış

Lils

Ağız kokusu mamadan büyük ihtimalle ama ağızla ilgili bir sağlık problemi olabilir. Bazı mamalar ağız kokusu yapabiliyor