Kedimi Evde Tek Durmaya Nasıl Alıştırabilirim?

silakarbuzz

İyi akşamlar, benim 3.5 aylık erkek kedim var bize geleli yaklaşık 2 ay oluyor bu dönemlerde hep evde kaldığımız için ve hep beraber olduğumuz için bizsiz evde durmaya alışkın değil. yakında okula gitmeye başlayacağız ve benim onu evde tek bırakmam gerekecek ailem de çalıştığı için evde kimse olmayacak. bu durumda evde tek kalmaya nasıl alıştırabilirim yardımcı olursanız sevinirim…

6 CEVAP

aysekara1

Kediler çok sorun etmiyor evde tek kalmayı ben hiç alıştırma zahmetine girmemiştim ve ilk evde tek başına kalışında çok küçüktü. Zaten gün içinde gelecekseniz sorun olmaz kendine zarar verebileceği şeyleri ortadan kaldırırsınız, oyuncaklarını koyarsınız. Bıraka bıraka alışır yani.

CalicoMinos

Kediler evde tek kalabiliyor zaten ama sürekli suyunu yemini verecek biri olsun yanınada oynuyorsa en sevdiği oyuncağı koysun

Prense78

Sen sen ol pencereyi açık bırakma da çok vahim oluyo sonra

silakarbuzz

aysekara1 cevabın için teşekkür ederim :)

Patili_1

Ben ilk bıraktığımda tuvalet kapısı açıktı ve bütün peceteyi tirmalamis normalde yapmazdı beni yalnız bıraktınız diye bizden intikam alıyor 😂sonraki birakisimda ise mamasinj kabında değil koridorun halisina getirip öyle yiyordu ama şuan bıraktığımızda pek sorun olmuyor biz gelene kadar uyuyor sonra oyun oynuyoruz bu şekilde

silakarbuzz

CalicoMinos cevapladığın için teşekkürler :)