Kedinin Irkı Nedir?

aselyamas

Kedinin ırkını merak ediyorum lütfen cevaplar mısınız

7 CEVAP

Ozzey

Bu arada buyudugunde bayagi tuylu olacak. :))bulursam eski fotograf koyarim

Renklipati

Calico üç renkli kedi benim kedimde aynı calico şans kedisi derler bu kedilere umarım sizede şans getirir 🐱

CalicoMinos

Calico hakkında araştırma yap ben baya yapmıştım cins kedi değil sadece tür aynı Sarman, simokin vb olduğu gibi bu kediler normalde hep kız olarak doğarmış. İlk bu kedi kraliyet ailesinde görülmüş İngiltere de o kadında varmış sadece sadece bu kedi bende 2 tane var annesi çok akılı mahşallah

Ozzey

Benim evdeki kedinin kucuklugu valla. Tipkisinin ayni. 3 renkli oldugu icin calico diyorlar. Agirlikli beyaz oldugundan. Ilk veterinere goturdugumuzde kedi irklari tablosu vardi. Sanirim sibirya kedisini gostermisti. Ama bakinca internette norvec orman kedisinde birebir ayni fotograflari cikiyor. Ama benimkinin huyu hic norvec cinsiyle uyusmuyor. :))
Bir gozleri ayni yesil sari hareleri var.

diablerose

şu sevimliliğe bak 😍

simbakedi

google dan aratip bulmussunuz gibi valla masallah

CalicoMinos

Merhaba kedinin ırkı Yok benim kedimden calico türünden Tekir kedi