Kedi Tarağı Önerisi

duman_cat_world

Merhabalar, kedime furminator tarak kullanıyorum ama taradıktan sonra vücudunda tüyler kalıyor. Bunları alabilmek için kullanabileceğim polo tarak türünde tarak öneriniz var mıdır? 🤗🐾😺

10 CEVAP

duman_cat_world

Tarağın linkini de bırakırsanız tadından yenmez ;)

CalicoMinos

Kedi eldiveni al yada beyaz Dikenli tarak var onu alabilirsiniz

simbakedi

ucu toplu olan taraklardan alip deneyebilirsiniz onunla her gun temizleyip furminatoru haftada 1 kullanmaniz yeterli olur diye dusunuyorum

CalicoMinos

Mavi ucu Dikenli Dikenli eldiven den al. Ben çok memnunum onu kullanıyorum aynı zamanda tarak ile tarıyorum

theyusra

https://ty.gl/f1e367bc0
param olduğu anda alacağım tarak bu :)

CalicoMinos

Kedi loyla kullandığı taraklara bak bence gerek yok bu kadar masraf evde tarağın varsa veda et

duman_cat_world

@CalicoMinos
Yorumunu bugün gördüm, kusura bakma. Kedi Lolayla takipçisiyim zaten :) Oradaki siyah tarağı bir turlu bulamadım, bulursam onu kullanacaktım. 👍 Evdeki taraklar tüyü toplamıyor, denemiştim. Bu yuzden sordum soruyu. 😊😺🐾

simbakedi

kedi lolayla olan kanaldaki tarak kadinin kendi taragiydi diye hatirliyorum :D

duman_cat_world

@theyusra
@CalicoMinos
@simbakedi
Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. Yorumlarınızı bugün gördüm, kusura bakmayın. Önerilerinizi dikkate alacağım. 😊 Kediyle kalın. 😺❤️🐾

duman_cat_world

@simbakedi
Evet aynen. 👍