Bir Evde 3 Hayvan Kısıtlaması

Meltemmx32

Arkadaşlar bu yasa hakkında ne düşünüyorsunuz 5 kedim var ve duyduğumdan beri huzursuzum böyle saçma bir yasayı çıkarıp insanları kendilerine güldürmeye çok meraklılar bence gerçekten komik bi durum evladımızdan nasıl vazgeçeceğiz 3 tanesi kalsın diğerleri gitsin ne güzel nasıl saçma bir seçim bu !

7 CEVAP

Ahmetemind

10 yıldır her yıl hayvan hakları yasası geliyor sözde. Endişe etmeyin boşuna, gelse bile bu 3 hayvan olayının işleyebileceğini sanmıyorum. Hiçbir mantıksal dayanağı yok. Bir kedi doğum yaptığında 5-6 tane doğuruyor zaten. Kedimiz doğursa, bu yasa yüzünden yavrularını çöpe mi atacağız? Düşünülmeden hazırlanmış bir iş.

Yine de çok takıyorsanız kafanıza, hepsine mikroçip taktırın şimdiden. Bu her ev için max 3 hayvan olayı olur da gerçekten yapılırsa o zaman bu mikroçipler hane ile eşleştirilerek yapılacak. Bu tarz bir düzenleme, yasa vb çıkmadan mikroçip taktırırsanız bence kendinizi garantiye alırsınız

Betulay_

Şu an 11 tane hayvanım var balıkları saymıyorum onlar babamın 4 yavru tavşan sahiplenicek kaldı 7 ve ben bunları ne salabilirim ne verebilirim ne de satabilirim insan yavrusuna bunları yapamaz bu yasaları çıkaranların veya çıkarmaya çalışanların bir gram aklı olmadığı gayet belli.

CalicoMinos

Bir insan bakabiliyorsa maddi durumu varsa ,ev müsait işe istediği kediye bakar buna kimse karışma hakkı Yok bide bunun yerine satın alma yaşa gelsin bide pesthopcular kapanacak diye yaşa gelecekmiş.

Ozzey

Iyi geceler. Simdilik dusunmeyelim. Yasalar surekli degisiyor zaten. Belki yine degisir. Illa bir sey olursa mecbur sahiplendirirsiniz oyi birilerine. Bakalim ne olacak.

Meltemmx32

Aynen öyle gerekirse ikisini saklarım ama asla vermem. Veremem...

Meltemmx32

Kedilerimin hepsi kısır ama binada oturuyorum huzursuz ediyor insanı düşüncesi bile

CalicoMinos

Dava açabilirsiniz böyle bir yasa geliyorsa offf kime ne ya 5 değil 10 kedi bakar nerelerine batıyor hatta sevap isliyorsun sen