Royal Cannin Kittendan Acana Geçiş Yapiyorum

Babayani

Bazı petlebi dostların sayesinde,ve araştırmalarının sonucu Royal canin den acanaya geçiş yapiyorum.oglum british 4 aylık .Kumunda İyi Olduğu Söyleniyor .Sizin Düşünceleriniz Nedir Geçiş süreci yavaş yavaş dimi arkadaslar

18 CEVAP

Babayani

Bu aralar zayıfladığını hissediyorum.tuydede dökülme .haftada 1 yaş Mama Veriyorum.yada kendim yapıp veriyorum.Bencede Royal Caninden Vazgecmenin zamanı geldi .zamanında önerilerin için teşekkür ederim 🙏😉

pompompurin

site yazdığım şeyi 5 kere göndermiş kusurs bakmayın istemeden oldu

aysenuroz

Acana, orijen gibi mamalar içeriği dolu dolu olduğundan hımbıl bi kediniz varsa biraz ağır gelebiliyor ama hareketli yerinde durmayan koşturan bi kediniz varsa iyi bi tercih. Bu arada iki mamayı da ben kullanmadım, kullananların yorumu bu şekilde. Kuma gelecek olursak bu markanın marsilya sabunlusunu kullanıyorum, topaklanması koku tutması iyi ama çok tozutuyor. Gerçi bentonitler genelde tozlu oluyo zaten. Kum alırken tozsuz ve kokusuz olmasına dikkat etmek gerekiyormuş ben de sonradan öğrendim. Kedilerde böbrek veya ciğerlerine zararlı diye okumuştum.

simbakedi

kum hakkinda fikrim yok ama bence guzel bir gecis olmus. eger kedinize iyi gelirse de cok iyi olur👍🏻

CalicoMinos

Acana iyi mama da aldığınız kum markası nedir anlamadım eğer proline işe topraklanan çok kötü bir kum

Renklipati

Aynen kademeli geçiş yapın 1 haftaya bölün yeniyi az eskiyi biraz fazla koyun 2 günde bir değişim yapın eskiyi azaltalarak yeniyi arttırın umarım acana yarar ben fırst fesat 2 ay kullandım sonra grassland geçtim şimdi kısırlaştırma oldu kısır maması na acananın geçeceğim kedinize yarar ise bence kalın acanayla devam edin ben 6 ay olacak nerdeyse kullanıyorum

Babayani

Ciddimisiniz ne alabiliriz iptal edebilirim hemen

Babayani

Ciddimisiniz ne alabiliriz iptal edebilirim hemen

mrcasper

bende Royal Canin baby cat ten Acana First Feast a geçtim içerikten kesinlikle memnunum ama kedime biraz ağır gelmiş olabilir bu paket bitince bir de Nd narlı tavuklu deniyeceğim

Babayani

Ağır gelmiş olabilir derken.Bi sıkıntımı Gördünüz

pompompurin

yavruyken acana sıkıntı olmaz, british kedime ben de kullandım.tüyleri ipek gibiydi ve dışkısında sorun yoktu. kısırlaştırdıktan sonra bir alt tık mamalara dönüş yaptım çünkü özellikle kısır ve erkek kedilere ağır gelebiliyor.

pompompurin

yavruyken acana sıkıntı olmaz, british kedime ben de kullandım.tüyleri ipek gibiydi ve dışkısında sorun yoktu. kısırlaştırdıktan sonra bir alt tık mamalara dönüş yaptım çünkü özellikle kısır ve erkek kedilere ağır gelebiliyor.

pompompurin

yavruyken acana sıkıntı olmaz, british kedime ben de kullandım.tüyleri ipek gibiydi ve dışkısında sorun yoktu. kısırlaştırdıktan sonra bir alt tık mamalara dönüş yaptım çünkü özellikle kısır ve erkek kedilere ağır gelebiliyor.

pompompurin

yavruyken acana sıkıntı olmaz, british kedime ben de kullandım.tüyleri ipek gibiydi ve dışkısında sorun yoktu. kısırlaştırdıktan sonra bir alt tık mamalara dönüş yaptım çünkü özellikle kısır ve erkek kedilere ağır gelebiliyor.

pompompurin

yavruyken acana sıkıntı olmaz, british kedime ben de kullandım.tüyleri ipek gibiydi ve dışkısında sorun yoktu. kısırlaştırdıktan sonra bir alt tık mamalara dönüş yaptım çünkü özellikle kısır ve erkek kedilere ağır gelebiliyor.