Bebeklerim Oynuyor Mu Kavga Mı Ediyor Anlamıyorum ??

Prense78

Merhaba kedim doğum yaptı 3 bebeğimiz oldu şuan 23gunluk oldular yavrular çok hareketli.oynaşıyolar mi kavga mı ediyolar anlamıyorum birbirlerine zarar verebilirler mi? Tırnaklarını kesmeli miyim ısırarak kavga ediyolar

2 CEVAP

Snzlc

Kavga ettiklerini sanmıyorum. Yavrular ısırmak tirmalamak gibi şeyleri kardeşlerinin üzerinde deneyerek sınırlarını belirliyor. Hatta kardeşsiz büyüyen kediler oyun oynarken sınırlarını bilmez. Sert ısırır ve tımalar.

Ahmetemind

Normal. Birbirlerine kolay kolay zarar vermezler, bırakın oynasınlar. Tırnaklarını şuan kesmeniz çok erken olur