Kedim Sürekli Miyavlıyor

Acadrax

Kedim kızgınlıga girdi ve sürekli miyavlıyor kapının önünde.. özellikle geceleri ve sabaha karşı sürekli kapının önünde miyavlıyor. Kısırlaştırdıktan sonra bu hareketi geçer değil mi

1 CEVAP

Ahmetemind

Evet geçer. Kızgınlık geçtiği zaman hemen randevu alın kısırlaştırma için. Kan tahlili yaptırmayı da ihmal etmeyin.
Kısırlaştırmadan (ve anestezinin etkisi geçtikten) sonra yine çok nadiren kapı önünde bir kaç kez miyavlayabilir. Ya da poposuna dokunduğunuzda kuyruğunu havaya kaldırabilir. Bunlar alışkanlıktan dolayı olur ve sizi rahatsız edecek seviyede olmaz. Ayrıca zamanla geçerler