Kedim Fazla Kusuyor Bakar Mısınız

moonssalute

Son birkaç gündür kedim her gün kusmaya başladı. Günde iki üç kere kustuğu oldu. Yemek yedikten biraz sonra önce öğürüyor, sonra katı bir şekilde kusuyor. Sıvı değil, ama mamaları tüm tüm de kusmuyor. Dışkı benzeri bir katılık. Neden kusuyordur? Grip mi oldu yoksa başka bir rahatsızlık mıdır? Bünyesi zayıf ve hemen hasta olan bir kedi olduğundan sık sık hasta olurdu ama üç gündür üst üste kusmamıştı hiç, lütfen yardım eder misiniz

2 CEVAP

Mamasını yeni değiştirdiyseniz belki yeni mamaya alerjisi falan vardır.

aysekara1

Merhaba benim kedimde de nadiren yaşıyorum her gün kusma olayını. Daha çok kuru mama dışında bir şey verdiğimde ya da kuru mama yediğinde de olabiliyor. Malt kullanmadığım için demişti veteriner. Mama değiştirdiyseniz veya malt kullanmıyorsanız olabilir.