Kedinin Ayağı Kırılmış Olabilir Mi?

itsmecers

Merhaba arkadaşlar, bahçemde 7-8 tane sokak canına bakıyorum. Evvelsigün 9 aylık erkek tekir kedi max 1 metre yüksekten zıplayıp yumuşak çim alana yan şekilde düştü. Bir süre bağırdı kalkamadı kendini sürükleyip çalıya saklandı. Şuanda keyfi yerinde, oyun oynuyor, uyuyor rahatça vs ama sadece iştahı yok ve topallıyor. Bulunduğum yer uzak bir ilçe iki vet var ve röntgen yok. Ben de pandemi nedeniyle işsiz kaldım elime geçen paralarla yalnızca mama alabiliyorum. Kediciğin ayağı kırılmış olabilir mi?

3 CEVAP

Hilalllllll

Şimdi baktım kırık bacak belirtilerine ve

  1. şişme

  2. Topallama

  3. Ayağa basamama veya daha fazla ağırlık vermekmiş
    Topallıyorsa bir sarın ve ciddiği bir şeyi yoksa 2 3 haftaya iyileşir çok geçmiş olsun

Hilalllllll

Kırılmış olursa şişlık olur

itsmecers

Çok teşekkür ederim inşallah ciddi birşey yoktur.