Şişlik

onurgozlet

Kedimin sağ tarafında derinin altında hafif bir şişlik var geçen hafta o bölgeden aşı olmuştu onla ilgisi olabilir mi

7 CEVAP

CalicoMinos

Mantar olabilir?

CalicoMinos

Mantar olabilir?

6_zeytin

Aşıdan olmuş olabilir

6_zeytin

Kedimde de olmuştu geçmezse veterinere gidebilirsiniz ama aşıdan olma ihtimali yüksek yuvarlak hareket eden bir şişlik gibi mi?

Duygukckk

aşıdan kaynaklı olabilir ara ara oraya masaj yapın aşıdan kaynaklı topaklanma olduysa elinizle masaj yaparak dağıtabilirsiniz dağılmazsa eğer aşıdan kaynaklı olmama ihtimali yüksektir hekiminize tekrar gösterin

onurgozlet

Tüylerin altına baktım herhangi bir kızarıklık bir şey yok derinin altında şişlik

onurgozlet

Evet tam olarak öyle nohut kadar