Bebişime Arkadaş İstiyorum

sarpyilmaz

Bebişime arkadaş olsun diye yeni bir kedi sahipleneceğim veterinerleri düşünüyorum orada yavru uygun kedi bulabilir miyim ?
Ankara'da önerebileceğiniz,sahiplendiğiniz vs veteriner var mıdır acaba

1 CEVAP

Benim1kedimvar

Veterinerde bulabilirsiniz bizim veterinerimizde vardı gitmenize gerek yok internetten numarasına bakın arayın Kediniz var mı diyin ve numaranızı bırakın Eğer kedi gelirse size aramaları için Instagram sayfalarına da bakın