Babam Kedime Azıcık Çikolata Vermiş Sizce Bir Şey Olur Mu?

Kedim british shor hair disi 8 aylık kedi.Babam saolsun anlamıyor kedime çikolata yedirmiş azıcık.Sizce birşey olur mu?Minicik verdim diyor ama korkuyorum zehirlenir mi?

11 CEVAP

diablerose

babanizi biraz korkutun. abartili bi hikaye uydurun, bi daha yapmaz

simbakedi

aynen anlatin iste baharatli yemis kedi mide kanamasi gecirmis tatli seyler yiyince kusmus ölmus kediler falan diyin korksun hepsi. ben de oyle alistirdim yoksa her yemegimizden bir tabak da ona yapacaklardi :D arada cok cok az veriyorlar ama sorun olmuyor bana da soyluyorlar (baharatsiz seyleri verirken). azcik cikolatadan bir sey olmaz bence siz yine de kedinizi gozlemleyin iciniz rahat etmeyecekse. halsizlik, kusma, ates vb seylerde ararsiniz doktoru. ama az verdiyse bir sey olacagini dusunmuyorum. agzi tatlanmis diye dusunun iyi dusunelim iyi olsun :)

theyusra

bir seferlikten hiçbir şey olmaz hatta uzun aralıklarla yediği zaman da hiçbir şey olmaz ama abartmamak lazım tabi

Hilalllllll

Bende bir keresinde verdim bişey olmamıştı çok fazla yemişse sıkı tı olur

CalicoMinos

Babalar ah babalar kedinin ilk defa çikolata yediğini gördüm şeker oranı çok yüksek buda kedi için tehlikelidir inşallah bir şey olmaz dua ediniz?

Inş olmaz artık kavga mi ederim ne yaparim bilmiyorum kedim benim herseyim en hassas noktam.

Çok fazla vermemis minicik vermis ama insan korkuyor tabi cok tesekkur ederim 😊

CalicoMinos

Aynı durumları bende yaşıyordum daha önce ne iyiyorsa kediye veriyor alıştı artık vermiyor artık bağırıyor bilinçli olmadığı için bilmiyor ev kedisi olduğu için verilmez bana nasihat veriyor kediye mama almayın ev yemeği yesin diyordu bilinçli olmadığı için böyle çok şükür annem herşeyi biliyor anlayışla karşılıyorda babam malesef öyle değil demekki benim gibi olan varmış ama şuan kediye mama hariç hiçbir şey vermiyoruz umarım ama haşlanmış tavuk veriyorum zayıf emziriyor diye.

CalicoMinos

Aynı durumları bende yaşıyordum daha önce ne iyiyorsa kediye veriyor alıştı artık vermiyor artık bağırıyor bilinçli olmadığı için bilmiyor ev kedisi olduğu için verilmez bana nasihat veriyor kediye mama almayın ev yemeği yesin diyordu bilinçli olmadığı için böyle çok şükür annem herşeyi biliyor anlayışla karşılıyorda babam malesef öyle değil demekki benim gibi olan varmış ama şuan kediye mama hariç hiçbir şey vermiyoruz umarım ama haşlanmış tavuk veriyorum zayıf emziriyor diye.

Inş benim babamda anlar bir gün.Fakat anlayacağını düşünmüyorum.Tatilde giderken babama bırakıcam ama bırakmak bile istemiyorum ama kedim evde tek kalsında istemiyorum.İnşallah tatilden gelince kedime bişey olmaz :(

CalicoMinos

Babana bırakma çünkü bende güvenmiyorum anneme diyorum ki babam kediyi 2 gün sonra öldürür Hayvaın vebaline girmek istemiyorum Allah yarın bir gün sorar hesap başıma kötü bir şey gelebilir Allah korusun.