********Dan Kapalı Kedi Tuvaleti Alcam Öneriler

********dan kapalı kedi tuvaleti alıcam şu sıralar fırsat indirimi varmış satıcıları veya markaları önerir misiniz 120 TL verebilirim en fazla

10 CEVAP

Burdaki petshoplar merdiven altı uyuşturucu kaçakçıları gibi

Snzlc

Bende internetten aldım sağlam geldi. Gözünüz korkmasın.

Palyaco

Internetten sakıncalı bence kırılabilir pet shoptan alın kırılma tehlikesi olan urunleri İnternet'e almayın

dilanuzun78

Açık konuşayım internetten tuvalet almanızı kesinlikle önermem. Çünkü büyük ihtimalle kırık gelecektir. Kargo şirketleri sağolsun dikkatleri sıfır olduğu için pata küte fırlatıyorlar. İmkanınız varsa gidip kendiniz alın. He ama olmaz diyorsanız kırık gelme olasılığını göze almanız gerekir.

Babayani

Bence kafana yatan neresi ise ordan al

************ sitesinden aldim senyayla en büyük boy. 173 tl ydi. Uygulamada ilk 150 tl alışverişe 50 tl indirim verdi. 123 ye almış oldum. Size de öneririm cok memnunum genişliği büyüklüğü kedilerim rahatça hareket ediyor link bırakıyorum bir bakarsınız kargo da hemen geldi. https://www.***********.com/milo-buyuk-kapali-kedi-tuvaleti-somon-p-HBV000019UUE9?magaza=***********

https://www.************.com/milo-buyuk-kapali-kedi-tuvaleti-somon-p-HBV000019UUE9?magaza=***********

Ben ********dan aldım 110 lira civarıydı büyük ve çok kullanışlı sorunsuz geldi ve hava filtresi de var ön kapağı daha çok açılan vardı onu aldık yanlardan takma aparat ı da var çok kullanıslı tavsiye ederim

Rgms

@ Pascalinanniskosu Marka mama nın vardı kocaaaman ç, çok iyiyidi. Kedilerde kum kabı yüzey alanı ne kadar genişse o kadar mutlu oluyorlar. Bulursanız değerlendirebilirsiniz. Kapalı tuvalette çok toz oluyor bi de kedinizde aksırık, göz akıntısı oluşursa kumunuzu değiştirmeniz gerekebilir.

Bence hb den kendi sattıkları ürünlerden bakılabilir. Genelde kendi sattıkları ürünler sorunsuz kendi kargoları ile gelşyor. Filtrelerken satıcı olarak hb seçince sorunsuz bakabilirsiniz. Ama internetten satış yaparken gözünüz korkmasın, satıcı puanına ve satılan ürünün puan ve yorumlarına bakın. Ben her şeyi internetten alıyorum. Kumundan mamasına kadar. Veya başka şeyleri de. Çamaşır sepeti bile aldım öyle düşünün :)