Reflex - Bonacibo

dilanuzun78

Maalesef maddi durumum elverişli değil daha yukarısına çıkamıyorum. İçerik olarak Reflex mi daha iyi, Bonacibo mu daha iyi?

15 CEVAP

Simbakedisi sanrım ona cevap vermemen daha iyi. 20 yaşında görünsede bğyğk ihtimalle yaşı bayağı küçük.

tyguler

bonacibo friskies den iyi bence. friskes gerçekten berbat

Bonacibo daha iyi ama çok az daha ekleyerek felicia alabilirsiniz.

Bonacibo kullandik ama mystic in içeriği daha iyi görünüyor onu da deneyeceğiz. Ek olarak yas mama tavuk ciger falan verirseniz çok sorun olmaz

CalicoMinos

Bir ara bende reflex almak zorunda kaldım sitedeki herkes küfür etmeye çalıştı bana gerçekten insanlar anlayışlı değil simbakedisi kaliteli mama alamıyorsan vetenere gitmiyorsa kedi niye aldın bakma bilmem ne değip hakaret etti mysitic al 50₺ 1,5 kg si

simbakedi

@CalicoMinos kes sesini gercekten yeter her sorunun altinda ya senle mi ugrasicam ya. insanlar soru soruyor burda yzdigin seye bak. coluk cocuk hareketleri birak tavsiye vereceksen ver vermeyeceksen adimi gecirip de laf yapma. bi sen sikayetcisin sitede benden ama senden cok kisi sikayetci. bi donup kendine mi baksan acaba. sorulan soruya cevabin yoksa oyalama kimseyi.

diablerose

kediniz evsel gıda yiyorsa yagsiz tuzsuz baharatsiz kendiniz mama hazirlasaniz daha iyi olur. ornegin yumurta haslayin sarisini ona verin. reflexten daha ucuz ve daha saglikli olacaktir

simbakedi

@betul0821icloudcom zaten vermedigimde ozelden yazmaya basladi. orayi birakti ben yazdim adimi gecirme diye simdi her yerde yine beni yazip agliyor. 20 yas diye gostermis asla degil zaten ozelden yaziyor gerizekali salak mal diye :D belli cocuk oldugu

aysenuroz

@simbakedi yani o kadar absürt bi durum ki artık sıkıldığımda gelip yorumlarını okuyorum onun wjsbjwkskwkehjs

Palyaco

Mystic tavuklu kullanın 36 tl bu sitede reflex ve bonacibodan daha iyi içeriğine bakin yüzde 40 et esmer pirinç zercacal koku var var içinde suan kullandığım mama

CalicoMinos

Bir ara bende reflex almak zorunda kaldım sitedeki herkes küfür etmeye çalıştı bana gerçekten insanlar anlayışlı değil simbakedisi kaliteli mama alamıyorsan vetenere gitmiyorsa kedi niye aldın bakma bilmem ne değip hakaret etti mysitic al 50₺ 1,5 kg si

mrcasper

bonacibo daha iyi gibi ama yerli mamaya güveniyorsanız mystic öneririm içeriği bonacibo ve relex ten daha iyi

Palyaco

Uygun bütçeli mamalar içinde bu sitede 36 tl mystic tavuklu yetişkin bence bonacibo ve refleks ten üstün hermos firması uretiyor

Lils

Bonacibo kesinlikle daha iyi. Mystic almak yerine Dr. Sachhi bakabilirsiniz. Bir kullanıcı kokuları ve şekillerinin aynı olduğunu söylemişti. Dr. Sachhi sığırlı mystic tavuklu olmasına rağmen.

dilanuzun78

Peki ya Friskies? Yani Friskies Bonacibo'dan daha iyi midir?