Kedim Tuvaletini Tutuyor Olabilir

Cikokral

Arkadaşlar sabah babam banyoda şohbeni tamir ediyordu kedim de babamın dibindeymis babam farketmemis nasıl olduysa şohben birden yüzüne gelmiş kedinin ama acıyacak şekilde değil yani . Kedi de korkmuş birden zıplamış. Şuan banyoya girmiyor ben soksam hemen çıkıyor korkuyor yani tuvaleti de banyoda tuvaletine de gitmedi sadece bir iki kere yemek yedi su içti ama tuvaletine girmedi .
Bende zorlamak istemiyorum korkusu geçince girer yapar diye .
Tuvaletini evin içine de koyamam .
Ne yapmalıyım sizce bu sorun kendiliğinden düzelir mı korkusu geçer mı yani ??

3 CEVAP

gozdeyilmaz

Zorlamayın siz muhtemelen dediğiniz gibi banyodan korkmuştur ama böyle de olmaz sonunda tutamayıp bir köşeye yapar. Hepimiz tuvaletlerini evin içerisine koyuyoruz merak etmeyin en azından birkaç gün banyoda durmasın

theyusra

onu banyoya çağırıp ödül maması verin bir zaman sonra alışır

simbakedi

2-3 gun bile olsa bence evin icinde durmali kum. sonrasinda tuvalete koyarsiniz gelir. korkusu cok uzun surmex